X
تولید در ظرفیت خالی کرم آبرسان

تولید در ظرفیت خالی کرم آبرسان

لابراتوار آرایشی مانیا در زمینه تولید ظرفیت خالی محصولات آرایشی و بهداشتی سالهاست تجربه دارد، یکی دیگر از محصولات پرفروش و پرکاربرد در صنعت آرایشی و بهداشتی که ما تولید آن را انجام میدهیم انواع کرم آبرسان است.
فرمولاسیون محصولات تولیدی لابراتوار آرایشی مانیا در بخش ظرفیت خالی (تولید قراردادی) کاملا انحصاری هستند به این معنا که زمانی شرکتی قرارداد تولید در ظرفیت خالی می‌بندد آن محصول با آن فرمولاسیون فقط برای همان برند تولید میشود. فرمولاسیون‌های آبرسان لابراتوار آرایشی مانیا به تفکیک پوست چرب ، پوست خشک و پوست حساس هستند که هرکدام از آنها دارای خواص متفاوتی هستند. همکاران ما در آزمایشگاه مانیا می‌توانند به راحتی طبق نظر شما فرمولاسیو‌ها رو تهیه و تولید کنند.
آبرسان پوست چرب :
این فرمولاسیون بر پای آب هست و بدون روغن (oil free) و همچنین در برخی موارد طبق نظر مشتریان عزیزمان کرم آبرسان فلوئید نیز تولید میشود . جذب بسیار سبک و مات . دارای مدارک تست پایداری است و همچنین بدون حساسیت. در این فرمولاسیون لابراتوار آرایشی مانیا از اکتیوهای آبرسان اروپایی استفاده میکند و فرمولاسیون بر پای سدیم پی سی ای نیست.
آبرسان پوست خشک :
محصولات دیگر آبرسان لابراتوار آرایشی مانیا آبرسان پوست خشک است که در کنار آبرسانی ،نرم کنندگی نیز دارد که کاملا مناسب برای پوست های خشک است. در این فرمولاسیون از مواد اولیه اروپایی استفاده شده و صد در صد ضدحساسیت بوده و همچنین بسیار سبک است. در این فرمولاسیون اگر مشتریان ما درخواست استفاده از هیلارونیک اسید داشته باشند استفاده میشود .
آبرسان پوست حساس:
یکی دیگر از محصولاتی که لابراتور آرایشی مانیا تولید آن را انجام میدهد آبرسان پوست حساس است که همانطور که از نام آن محصول مشخص است نباید اصلا حساسیت پوستی ایجاد کند و در مجموعه ما نیز دقیقا این محصول برای پوست های حساس فرموله شده است و هیچ گونه حساسیت برای پوست ندارد و بر پای آب است و همچنین از هیلارونیک اسید در آن استفاده شده است. تولید پرایوت لیبل کرم آبرسان با همکاری شرکت زیبا رویان نفیس در منطقه ویژه آزاد اقتصادی سلفچگان.
همچنین گفتنی است در برخی موارد مشتریان درخواست تولید محصولاتی چون آبرسان پوست خشک و حساس ، و یا آبرسان پوست چرب و حساس را دارند که مجموعه ما توانایی تولید آن محصولات را نیز دارد.
فرمولاسیون‌های محصولات آرایشی و بهداشتی لابراتوار مانیا با توجه به دانش روز تهیه شده و از کیفیتی بالا برخوردار هستند،می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و سمپل‌های آزمایشگاهی با لابراتوار آرایشی مانیا در ارتباط باشید.


لابراتوار آرایشی مانیا تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی در ظرفیت خالی.

پرایوت لیبل محصولات آرایشی و بهداشتی با همکاری شرکت زیبا رویان نفیس

آدرس لابراتوار تهران : میدان آرژانتین , خیابان وزرا , خیابان بیستم , پلاک 27 , واحد اول

آدرس کارخانه : استان قم ، سلفچگان ، منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان ، خیابان بازرگان ، بازرگان ۳ ، شماره ۱۵۸ (ظرفیت خالی آرایشی نفیس)


میتوایند برای ارتباط با مدیریت لابراتوار آرایشی و بهداشتی مانیا از طریق پیام‌رسان واتس‌آپ اقدام نمایید.

شماره تلفن برای ثبت درخواست از طریق واتس‌آپ : 09125902757

 

لابراتوار آرایشی و بهداشتی مانیا با مدیریت آقای سیدحمیدرضا طباطبایی آماده خدمت‌رسانی به همکاران ارجمند در صنعت آرایشی و بهداشتی می‌باشد.


مطالب مرتبط :

تولید در ظرفت خالی ماسک مو آبکشی و بدون آبکشی / (پرایوت لیبل ماسک مو)

تولید در ظرفیت خالی ضدآفتاب / (پرایوت لیبل ضدآفتاب)

تولید در ظرفیت خالی لوسیون بدن

تولید در ظرفیت خالی ماسک صورت و اسکراب

فرمولاسیون محصولات آرایشی و بهداشتی

مطلب قبلی فواید عصاره میموزا
مطلب بعدی فواید گل محمدی برای پوست

درباره ما

لابراتوار آرایشی مانیا با گسترش و تکمیل کادر خود در واحد تحقیق و توسعه توانسته است در سال‌های اخیر جایگاه خوبی در صنعت آرایشی و بهداشتی پیدا کند. لابراتوار مانیا همواره کیفیت محصولات تولیدی در سطح استانداردهای جهانی را سرلوحه کار خود قرار داده است و امیدواریم در این راه در عرصه‌های جهانی نیز به زودی نام ایران و مانیا را ببینیم.

لابراتوار آرایشی و بهداشتی مانیا با همکاری شرکت زیبا رویان نفیس آماده همکاری تولید در ظرفیت خالی خطوط خود با سایر شرکت‌ها می‌باشد.

تولید در ظرفیت خالی تمامی محصولات آرایشی و بهداشتی در منطقه ویژه آزاد اقتصادی سلفچگان.

لابراتوار آرایشی مانیا ارائه دهنده فرمولاسیون‌های انحصاری محصولات آرایشی و بهداشتی و همچنین همکاری در زمینه تولید در ظرفیت خالی محصولات آرایشی و بهداشتی با تمامی شرکت‌های آرایشی و بهداشتی.

 

شبکه های اجتماعی