X

درباره ما

لابراتوار آرایشی مانیا فعالیت اقتصادی خود را از اوایل دهه نود آغاز کرد، در ابتدا کار با راه اندازی سیستم فروش و مشاوره در صنعت آرایشی و بهداشتی شروع به کار کرد و در حوزه برندینگ فعالیت داشت، در همان سال‌های اولیه با برخورداری از سیستم‌های فروش پیشرفته و دانش تیمی خود توانست جایگاه خوبی در میان تولیدکنندگان صنعت آرایشی و بهداشتی کشور کسب کند. اما فعالیت این گروه گسترده‌تر شد و با راه‌‌اندازی لابراتوار پیشرفته خود توانست در زمینه تحقیق و توسعه فرمولاسیون‌های آرایشی و بهداشتی جایگاه خود را ارتقا بخشد.

لابراتوار آرایشی مانیا توسط آقای سیدحمیدرضا طباطبایی ابراهیمی تاسیس شده است و همچنان با مدیریت ایشان فعالیت می‌کند.
لابراتوار مانیا در واحد مختلف خود با مجموعه‌های دیگر همکاری می‌کند،به برخی از این فعالیت‌ها نظیر مشاوره در فرمولاسیون ، انجام پروژه‌های رنگ سازی محصولات آرایشی و بهداشتی ، تهیه و خرید مواد اولیه مورد نیاز ،عیب‌یابی خطوط تولید ، مشاوره در طراحی و خرید بسته‌بندی محصولات ، مشاوره در فروش و راه‌اندازی فروش ، خرید و ساخت و طراحی دستگاه‌های صنعتی , تولید در ظرفیت خالی محصولات آرایشی و راه‌اندازی کارخانه می‌توان اشاره کرد.

 

تولید در ظرفیت خالی محصولات آرایشی و بهداشتی :

تولید در ظرفیت خالی محصولات آرایشی و بهداشتی مزایای بسیار برای شروع سرمایه‌گذاری در این صنعت دارد, از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد ,

جلوگیری از هدر رفتن سرمایه زیرا به راحتی می‌توان از ظرفیت کارخانه‌های فعال در این صنعت استفاده کرد,زمان وصرفه‌جویی سرمایه‌گذاری بسیار برای خرید ماشین آلات تولیدی و همچنین استفاده از دانش واحد تحقیق و توسعه کارخانه‌های فعال و...  از این رو لابراتوار آرایشی مانیا  اقدام به تولید در ظرفیت خالی تمامی محصولات آرایشی و بهداشتی با کیفیتی فوق‌العاده و همچنین قیمتی رقابتی برای دیگر برندها کرده است.

لابراتوار آرایشی و بهداشتی مانیا با همکاری شرکت زیبا رویان نفیس آماده عقد قرارداد برای تولید در ظرفیت خالی تمامی محصولات آرایشی و بهداشتی در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان با دیگر شرکت‌های آرایشی و بهداشتی است.

تولید در ظرفیت خالی آرایشی نفیس

اهداف مانیا: لابراتوار مانیا با رویکرد تولید محصولات آرایشی و بهداشتی با کیفیت در سطح جهانی با تکیه بر دانش و تخصص تیمی خود در واحد تحقیق و توسعه پا به این عرصه گذاشته است و همواره کیفیت محصولات تولیدی خود را سرلوحه کار قرار داده است.

درباره ما

لابراتوار آرایشی مانیا با گسترش و تکمیل کادر خود در واحد تحقیق و توسعه توانسته است در سال‌های اخیر جایگاه خوبی در صنعت آرایشی و بهداشتی پیدا کند. لابراتوار مانیا همواره کیفیت محصولات تولیدی در سطح استانداردهای جهانی را سرلوحه کار خود قرار داده است و امیدواریم در این راه در عرصه‌های جهانی نیز به زودی نام ایران و مانیا را ببینیم.

لابراتوار آرایشی و بهداشتی مانیا با همکاری شرکت زیبا رویان نفیس آماده همکاری تولید در ظرفیت خالی خطوط خود با سایر شرکت‌ها می‌باشد.

تولید در ظرفیت خالی تمامی محصولات آرایشی و بهداشتی در منطقه ویژه آزاد اقتصادی سلفچگان.

لابراتوار آرایشی مانیا ارائه دهنده فرمولاسیون‌های انحصاری محصولات آرایشی و بهداشتی و همچنین همکاری در زمینه تولید در ظرفیت خالی محصولات آرایشی و بهداشتی با تمامی شرکت‌های آرایشی و بهداشتی.

 

شبکه های اجتماعی