X
فرمولاسیون ریمل

فرمولاسیون ریمل

لابراتوار آرایشی مانیا در واحد تحقیق و توسعه خود با بهره‌گیری از نیروهای متخصص توانسته در زمینه ارائه فرمولاسیون محصولات آرایشی و بهداشتی فعالیت گستره داشته باشد. این مجموعه توانسته فرمولاسیون فوق العاده ریمل را تهیه و آماده ارائه کند،تا مشتریان خود را بی نیاز از خرید بالک و فله این محصول کند. این فرمولاسیون تست‌های پایداری خود را در واحد تحقیق و توسعه مجموعه پاس کرده و هم اکنون آماده ارائه آن به مشتریان عزیزمان هستیم. همچنین گفتنی است این فرمولاسیون به هیچ عنوان ته نشین نمیشود و دارای کیفیت بالایی می‌باشد و صد در صد ضدآب و ضد حساسیت می‌باشد.


برای تست سمپل‌های آزمایشگاهی فرمولاسیون ریمل لابراتوار مانیا می‌توایند با ما در ارتباط باشید تا نمونه آزمایشگاهی برای شما ارسال شود.

آدرس کارخانه : استان قم ، سلفچگان ، منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان ، خیابان بازرگان ، بازرگان ۳ ، شماره ۱۵۸

لابراتوار آرایشی و بهداشتی مانیا با مدیریت آقای سیدحمیدرضا طباطبایی آماده خدمت‌رسانی به همکاران ارجمند در صنعت آرایشی و بهداشتی می‌باشد.

 

ارائه فرمولاسیون محصولات آرایشی و بهداشتی

تولید در ظرفیت خالی محصولات آرایشی و بهداشتی

مطلب قبلی فرمولاسیون بی بی کرم
مطلب بعدی فرمولاسیون کرم پودر

درباره ما

لابراتوار آرایشی مانیا با گسترش و تکمیل کادر خود در واحد تحقیق و توسعه توانسته است در سال‌های اخیر جایگاه خوبی در صنعت آرایشی و بهداشتی پیدا کند. لابراتوار مانیا همواره کیفیت محصولات تولیدی در سطح استانداردهای جهانی را سرلوحه کار خود قرار داده است و امیدواریم در این راه در عرصه‌های جهانی نیز به زودی نام ایران و مانیا را ببینیم.

لابراتوار آرایشی و بهداشتی مانیا با همکاری شرکت زیبا رویان نفیس آماده همکاری تولید در ظرفیت خالی خطوط خود با سایر شرکت‌ها می‌باشد.

تولید در ظرفیت خالی تمامی محصولات آرایشی و بهداشتی در منطقه ویژه آزاد اقتصادی سلفچگان.

لابراتوار آرایشی مانیا ارائه دهنده فرمولاسیون‌های انحصاری محصولات آرایشی و بهداشتی و همچنین همکاری در زمینه تولید در ظرفیت خالی محصولات آرایشی و بهداشتی با تمامی شرکت‌های آرایشی و بهداشتی.

 

شبکه های اجتماعی