X
فرمولاسیون رژلب مایع

فرمولاسیون رژلب مایع

لابراتوار آرایشی مانیا با هدف کمک رسانی به شرکت‌های تولید محصولات آرایشی و بهداشتی واحد تحقیق و توسعه خود را در سال‌های گذشته راه‌اندازی کرده است تا شرکت‌های ایرانی بتوانند بی نیاز به دانش فنی خارجی تولیدات خود را انجام دهند.
این واحد با مدیریت آقای سید حمیدرضا طباطبایی ابراهیمی توانسته فرمولاسیون رژلب مایع خود را آماده ارائه کند، این فرمولاسیون پایدار و ضدآب بوده و همچنین دارای بافتی یکسان و پوششی ایده آل است.


فرمولاسیون رژلب مایع لابراتوار مانیا دارای کاور بالا و ضد حساسیت بوده و ماندگاری ۱۸ ساعته دارد.
این در این فرمولاسیون از ویتامین E استفاده شده است که باعث جلوگیری از پوسته شدن لب‌ها و خشکی آن می‌شود.


لابراتوار مانیا در زمینه رنگ‌سازی رژلب مایع نیز فعالیت دارد و آماده همکاری با مشتریان خود در زمینه نیز می‌باشد.
این فرمولاسیون تمامی تست‌های پایداری خود را در واحد تحقیق و توسعه مجموعه پاس کرده و هم اکنون آماده ارائه آن به مشتریان عزیزمان هستیم.

ارائه خدمات تولید در ظرفیت خالی رژلب مایع با همکاری شرکت زیبا رویان نفیس

لابراتوار آرایشی و بهداشتی مانیا با مدیریت آقای سیدحمیدرضا طباطبایی آماده خدمت‌رسانی به همکاران ارجمند در صنعت آرایشی و بهداشتی می‌باشد.

 

مطالب مرتبط :

فرمولاسیون رژلب جامد

رژلب , سرب , طلا و باورهای آن

درباره فرمولاسیون رژلب بیشتر بدانیم

ارائه فرمولاسیون محصولات آرایشی و بهداشتی

مطلب قبلی واحد طراحی
مطلب بعدی فرمولاسیون ماسک مو

درباره ما

لابراتوار آرایشی مانیا با گسترش و تکمیل کادر خود در واحد تحقیق و توسعه توانسته است در سال‌های اخیر جایگاه خوبی در صنعت آرایشی و بهداشتی پیدا کند. لابراتوار مانیا همواره کیفیت محصولات تولیدی در سطح استانداردهای جهانی را سرلوحه کار خود قرار داده است و امیدواریم در این راه در عرصه‌های جهانی نیز به زودی نام ایران و مانیا را ببینیم.

لابراتوار آرایشی و بهداشتی مانیا با همکاری شرکت زیبا رویان نفیس آماده همکاری تولید در ظرفیت خالی خطوط خود با سایر شرکت‌ها می‌باشد.

تولید در ظرفیت خالی تمامی محصولات آرایشی و بهداشتی در منطقه ویژه آزاد اقتصادی سلفچگان.

لابراتوار آرایشی مانیا ارائه دهنده فرمولاسیون‌های انحصاری محصولات آرایشی و بهداشتی و همچنین همکاری در زمینه تولید در ظرفیت خالی محصولات آرایشی و بهداشتی با تمامی شرکت‌های آرایشی و بهداشتی.

 

شبکه های اجتماعی