X
فواید روغن دانه میدوفوم

فواید روغن دانه میدوفوم

روغن دانه میدوفوم نوعی روغن گیاهی بسیار پایدار و بدون بو است که از اسیدهای چرب با زنجیره بلند تشکیل شده است. تقریبا شصت درصد از اسیدهای چرب موجود در این روغن، از خانواده اسیدهای ایکوزانوئیک است. اسیدهای چرب ایکوزانوئیک برای پوست بسیار مفید است.

 

نحوه عملکرد روغن دانه میدوفوم به چه صورت است؟
اسید ایکوزانوئیک موجود در روغن دانه میدوفوم، به همراه سایر ترکیبات آن، یک نرم‌کننده فوق‌العاده است. با استفاده از این روغن حس چربی را روی پوست خود احساس نخواهید کرد. این روغن، پوست را لطیف کرده و آن را تسکین می‌دهد. اضافه کردن این روغن به محصولات مراقبت از پوست، خاصیت نرم‌کنندگی این محصولات را دو چندان می‌کند.

 

این روغن برای چه نوع پوست‌هایی مناسب است؟

روغن دانه میدوفوم بهترین روغن برای پوست های خشک است. همانطور که قبلا اشاره کردیم روغن درخت چای برای پوست های چرب بسیار مفید است.
فواید روغن درخت چای

 

روغن دانه میدوفوم و فواید آن :
یکی از نکته‌های قابل توجه در مورد روغن دانه میدوفوم نحوه نرم‌کنندگی آن است. این روغن یک لایه نازک از رطوبت را روی پوست باقی می‌گذارد، که همین خاصیت، آن را به یک افزودنی فوق‌العاده برای پاک‌کننده‌های صورت تبدیل کرده است. به همین دلیل است که روغن دانه میدوفوم در بسیاری از پاک‌کننده‌ها وجود دارد.

 

این مقاله توسط تیم تحقیقاتی شرکت مانیا تجارت جم گردآوری و تنظیم شده است.

 

نویسندگان : سید حمیدرضا طباطبایی ابراهیمی ، زینت شهبازبگیان

 

ارائه فرمولاسیون محصولات آرایشی و بهداشتی
تولید در ظرفیت خالی محصولات آرایشی و بهداشتی

 

مطالب مرتبط :
تغذیه مناسب برای مبارزه با چین و چروک
بهترین روش برای تامین رطوبت پوست
محصولات مراقبت از پوست

فواید روغن گل رز

فواید روغن دانه چیا

انواع فرمولاسیون شامپو و تفاوت آنها

مطلب قبلی فواید روغن درخت چای
مطلب بعدی فواید روغن میوه گل رز

درباره ما

لابراتوار آرایشی مانیا با گسترش و تکمیل کادر خود در واحد تحقیق و توسعه توانسته است در سال‌های اخیر جایگاه خوبی در صنعت آرایشی و بهداشتی پیدا کند. لابراتوار مانیا همواره کیفیت محصولات تولیدی در سطح استانداردهای جهانی را سرلوحه کار خود قرار داده است و امیدواریم در این راه در عرصه‌های جهانی نیز به زودی نام ایران و مانیا را ببینیم.

لابراتوار آرایشی و بهداشتی مانیا با همکاری شرکت زیبا رویان نفیس آماده همکاری تولید در ظرفیت خالی خطوط خود با سایر شرکت‌ها می‌باشد.

تولید در ظرفیت خالی تمامی محصولات آرایشی و بهداشتی در منطقه ویژه آزاد اقتصادی سلفچگان.

لابراتوار آرایشی مانیا ارائه دهنده فرمولاسیون‌های انحصاری محصولات آرایشی و بهداشتی و همچنین همکاری در زمینه تولید در ظرفیت خالی محصولات آرایشی و بهداشتی با تمامی شرکت‌های آرایشی و بهداشتی.

 

شبکه های اجتماعی